Par mani

Es esmu Inga J

 

Māksla man vienmēr ir nozīmējusi daudz.

Tā ir brīnišķīga iespēja materializēt iedvesmu – rotās, gleznās, ielūgumos.. Man patīk radīt īpašus, neatkārtojamus darbus, ieliekot tajos savu enerģiju un labo domu spēku.Esmu laimīga, ja mani roku darbi spēj iepriecināt citus cilvēkus. Vēl vairāk man ir prieks, ka varu nodarboties ar lietām, kas mani sajūsmina!

Patiesu gandarījumu man sniedz apziņa, ka savā dzīvē esmu iemācījusies dažādas prasmes, kuras veiksmīgi turpinu izmantot savā radošajā mākslā.

Sākumā apguvu apģērbu šūšanu un modelēšanu, ko vēlāk papildināju ar zināšanām par krāsu un stilu.

Jauns atklājums man bija zīda apgleznošana! Mākslas darbu tapšanas procesu šajā tehnikā varētu salīdzināt ar relaksējošu krāsu terapiju. Zīmēju lakatus, šalles, gleznas. Arī apsveikumu kartiņas.

2010. gadā pabeidzu kursus „Rotu izgatavošana un pērlīšu pīšana" mācību centrā „Akcents” pie skolotājas Svetlanas Teivānes, bet

patlaban apgūstu juveliermākslu pie skolotāja Egīla Stepiņa.

Iespējams, drīz apmeklēšu jaunus kursus, jo man patīk attīstība un sajūta, ka aiz katra pavērsiena ir jauna iespēja radoši izpausties. Manas vēlmes un idejas ir nebeidzamas, ir jaunas domas par to, ko es vēl vēlētos iemācīties un vēl daudz kas, ko es nemaz nezinu, ko es vēl apgūšu.

 

Esmu ļoti pateicīga Augstākiem spēkiem, kuri man ir atsūtījuši tik brīnišķīgus skolotājus, kuri man ir iemācījuši visu to, ko tagad māku. Īpaši lielu „ Paldies”  gribu pateikt Inesei Ēķei, kura man palīdzēja mājas lapas tapšanā.

Ceru, ka mani rokdarbi Jums nesīs veiksmi, priecēs sirdi un padarīs Jūsu apģērbu interesantāku.

Visi mani darbi ir radīti ar mīlestību un īpašu attieksmi, un tie ir tikai vienā eksemplārā.

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX