Par amuletiem

 

Visvērtīgākie ir no sirds uzdāvinātie, mantotie akmeņi vai rotaslietas.

Amuleti ,gatavoti kādam noteiktam cilvēkam, īpaši ja tie tiek gatavoti pēc visiem likumiem ,tas nozīmē , ir zināmi dzimšanas dati, ņemtas vērā cilvēka vēlmes un gatavoti saskaņā ar mēness fāzēm un dienām, un vēl ņemot vērā daudz un dažādus noteikumus, ir daudz spēcīgāki nekā vienkārši nopirktie amuleti vai talismani.

 

Jau no seniem laikiem rotas lietas tika uzskatītas par visspēcīgākiem talismaniem.

Rokassprādzes ir nepieciešamas tiem cilvēkiem, kas jūtas nepārliecinoši. Piemēram ,ja jums liekas, ka nevarēsiet realizēt kādus plānus, nodomus, ir vērts panēsāt rokassprādzi, to nenovelkot. Jūs pārņems dīvainas izjūtas it kā kāds neredzams, stiprs spēks ved jūs paņēmis aiz rokas pretī mērķim.

 

 

Gredzenus kā talismanu vajadzētu izvēlēties tiem ,kuriem vajadzīgs sasniegt pilnību. Tas tāpēc, ka gredzens it kā pievelk pie sevis pozitīvu iznākumu, rezultātu ar to arī palīdzot sasniegt iecerēto.

 

Kulonus ( īpaši ar akmeņiem)  var uzskatīt par vislabākajiem talismaniem. Vajag tikai izvēlēties pareizo akmeni.

 

Brošas ir labas tiem cilvēkiem, kas ir pārliecināti par  sevi, saviem darbiem, darījumiem un cenšas sasniegt mērķi ātrāk. Broša spēj dot savam īpašniekam  labu garastāvokli.

 

 

Ķēdīte- kas ir ap kaklu spēj aizsargāt savu saimnieku no visām pusēm. Tā der  cilvēkiem ,kas jūtas neaizsargāti pret nākotni. Ķēdīte var arī brīdināt par nepatikšanām- ja tā paliek tumšāka, tas nav uz labu. Ja tā pārtrūkst ,tas nozīmē, ka gaidāmas kādas izmaiņas dzīvē, neparedzēti notikumi.

 

 

Sikdatnes (cookies) mums sniedz iespeju uzlabot jusu ka lietotaja ertibas. Turpinot izmantot musu vietni, jus piekritat sikdatnu izmantosanai. LASIT VAIRAKX